راهنمای خرید از آی سی بازار

راهنمای خرید از آی سی بازار

سایت آی سی بازار دروازه قانونی خرید ازسایت Mouser آمریکا در ایران است. کاربران ایرانی میتوانند بدون نیاز به داشتن حساب های ارزی و فقط با پرداخت از طریق کارت های عضو شبکه شتاب قطعات الکترونیکی مورد نظر خود را از بین میلیون ها قطعه از Mouser انتخاب کرده و سفارش دهند و در ایران تحویل بگیرند.

راهنمای خرید از Mouser :

پارت نامبر قطعه موردنظر خود را در نوار جستجو در بالای سایت نوشته و علامت جستجو را بزنید.

درصورتی که پارت نامبر موردنظر در سایت موجود بود:

تعداد موردنظر خود را در سایت انتخاب کنید و به سبد خرید اضافه کنید، پس از انتخاب تمامی قطعات گزینه ثبت سفارش را بزنید و با وارد کردن اطلاعات موردنظر در سایت می توانید سفارش خود را تکمیل کنید.

پس از ثبت سفارش، هزینه حمل برای شما محاسبه می گردد و پیش فاکتور نهایی برای شما به نمایش درمی آید.

*** قیمت های قطعات، قیمت تکی است و دلیل اختلاف قیمت این قطعات با قطعات داخل بازار اصل بودن آن هاست، شما می توانید قیمت ها را در سایت Mouser نیز بررسی کنید.

***هزینه حمل محاسبه شده در انتهای فرآیند ثبت سفارش، هزینه حمل و گمرک می باشد

در صورتی که پارت نامبر شما در سایت موجود نبود:

وارد صفحه سفارش قطعه دیگر که در منوی بالای صفحه اصلی وجود دارد شوید و اطلاعات خود و پارت نامبر را آن جا وارد کنید، همچنین در این صفحه امکان آپلود فایل BOM قطعات خود نیز وجود دارد، پس از بررسی قطعات سفارش، پیش فاکتور نهایی برای شما ارسال می شود.

پیگیری سفارش:

برای پیگیری سفارش به صفحه پیگیری سفارش در منوی پایین صفحه بروید و کد خرید خود را وارد نمایید.

ضمانت خرید از Mouser:

برای اطمینان از این که قطعات مورد نظر از سایت Mouser خریداری شده اند یک Tracking number در اختیار شما قرار داده می شود که قابل پیگیری است.

شرایط بازگشت کالا:

تا یک ماه پس از دریافت کالا در صورتی که قطعات روی برد مونتاژ نشده باشند و آسیب فیزیکی به آن ها وارد نشده باشد، می توانید کالا را مرجوع کنید.

نظرات