درباره آی سی بازار

خرید و فروش قطعات الکترونیکی با آی سی بازار

 این شرکت  سال 1388 فعالیت در زمینه واردات تجهیزات تخصصی رو آغاز کرد، در سال 1398 با توجه به فیدبک های مشتریان  متوجه طیف وسیعی از قطعات کپی، بازسازی شده و مشابه چینی در این بازار گشت که کار خرید قطعات الکترونیکی را برای فعالان این بازار بسیار سخت می کند. در این راستا ماموریت خود را خرید قطعات الکترونیکی اورجینال و اصل همراه با گارانتی تعریف کرد و اقدام به تاسیس سایت icbazzar نمود. برای حصول این امر از سایت های بزرگ فروش قطعات الکترونیکی در دنیا بهره می برد. سایت Mouser از فروشندگان معتبر قطعات الکترونیک در جهان است.

 

سایت Mouser رو چقدر می شناسید؟

Mouser از بزرگترین تامین کنندگان authorized  قطعات الکترونیک در دنیاست، بیش از 6.6 میلیون قطعه از 1100 برند تولید کننده صنعت الکترونیک دارد. در سراسر جهان دارای 27 نمایندگی است و 2550 کارمند دارد. Mouser اولین کمپانی است که استاندارد سختگیرانه SAE AS6496 را دریافت کرد. این استاندارد الزاماتی برای اجتناب، تشخیص، کاهش و دفع محصولات تقلبی در زنجیره تامین وضع کرده است همچنین  Mouser یک توزیع کننده معتبر AS9100D است که زنجیره تامین صنایع هوایی، فضایی و دفاعی را تأمین می کند. 

چرا خرید قطعات الکترونیک را از Mouser انجام دهیم؟

در بازار داخلی یکی از مشکلات عدیده در خرید قطعات الکترونیکی عدم اطمینان از اصل بودن کالاست، خرید از Mouser این اطمینان را به ما می دهد که قطعات به صورت مستقیم از کمپانی سازنده خریداری شده و اورجینال هستند. علاوه بر آن قطعاتی که در داخل کشور به سختی یافت می شوند و نایاب هستند را به راحتی می توان از Mouser تهیه کرد زیرا Mouser جدیدترین قطعات تولیدی را وارد بازار می کند. 

چرا از ICBazzar خرید کنیم ؟

آی سی بازار این اطمینان را به شما می دهد که تمامی قطعات موردنظر شما را از سایت Mouser تهیه می کند، برای اطمینان از این مسئله آی سی بازار یک Tracking code در اختیار شما قرار می دهد که قابل ردیابی است. همچنین کلیه مراحل حمل و ترخیص کالا را برعهده می گیرد و قطعات را با گارانتی 1 ماهه به شما تحویل می دهد علاوه بر آن هزینه حمل قطعات از محل شرکت به محل زندگی شما رایگان است.

نظرات